درباره ما

 

شرکت سینرژی پارس-تولید کننده xps

شرکت سینرژی پارس

 

شرکت سینرژی پارس از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نوین ساختمانی از جمله فوم‌ عایق xps، نمای عایق، دیوار سبک و پوشش‌های سقفی(شینگل، آندوویلا) در راستای سبک سازی ساختمان و بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان آغاز نمود و در این مدت توانسته با اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود، به یکی از بزرگترین عرضه کننده های عایق های ساختمانی، صنعتی و تجاری تبدیل گردد.

از آنجا که عایق کاری ساختمان یکی از مهمترین عناصر ساختمان سازی و بهبود مصرف انرژی آنهاست، این شرکت با ارائه‌ی ورق عایق حرارتی رطوبتی xps و دیگر تجهیزات نوین ساختمانی نقش خود را در این امر ایفا می‌کند. عایق کاری حرارتی موثرترین راه جهت بالا بردن کیفیت دمای محیط زندگی و بهبود مصرف انرژی در ساختمانهای کشور می باشد. مصرف انرژی در بخش خانگی و صنعت در حال حاضر سیر صعودی دارد و بخش اعظم مصرف انرژی مربوط به خنک کردن محیط خانه در تابستان و گرم نگاه داشتن آن در سرما می باشد.

از جمله کاربرد هاي فوم‌ xps نسوز (ضد آتش) عایق حرارتی ديوار، عايق مياني ديوار خشک(ال اس اف ،کناف)،عايق سقف سوله هاي صنعتي ، عايق کف ساختمان ، عايق حرارتي کف ,ديوار و سقف سردخانه ، عايق بام و نماي عايق ميباشد.مقاومت فشاری بالاي فوم پلي استايرن فشرده xps همراه با ضریب مقاومت حرارتی مناسب حتی در ضخامت های کم و درصد جذب آب نزدیک به صفر و مناسب بودن قیمت فروش xps از مزایای این عایق نسبت به دیگر محصولات است.

این شرکت در طی این سالها فعالیت خود را در زمینه عایقکاری گسترش داده و علاوه بر عایقکاری ساختمانهای مسکونی تجاری به عایقکاری سازه های صنعتی از قبیل عایق کف سردخانه های صنعتی که کاهش مصرف انرژی و هزینه در آنها عنصر بسیار مهمی به حساب می‌آید، عایقکاری سوله های صنعتی و دیگر سازه های صنعتی نیز اهمین فراوان داده است. تاکنون این شرکت موفق به انجام پروژه های بزرگی از قیبل عایقکاری بام سبز کتابخانه ملی ایران، عایقکاری کف مجموعه سردخانه‌های شرکت کاله و صدها پروژه دیگر به همراه صدرات به کشورهای همسایه بوده است و در راه بهینه سازی مصرف انرژی در کشور در بخش ساختمان در خدمت شما خواهد ماند.

 

آدرس دفتر مرکزی
تهران ، خیابان شریعتی
میرداماد

 
ساعت کار
شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 16:30
پنجشنبه 9 الی 13