عایق دیوار و سقف پارکینگ‌

عایق سقف و دیوار پارکینگ

 

عایق سقف و دیوار پارکینگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی دیگر از بخشهای مهم در عایق‌کاری دیوار و سقف پارکینگ‌ها است. پارکینگ ها از طرفی به دلیل اینکه در معرض شستشو با آب قرار دارند میتوانند در تماس مستقیم با آب قرار بگیرند و از این جهت عایقکاری ضد رطوبتی و حرارتی آنها امری است مهم و لازم. از طرفی دیگر پارکینگ ها مانند دیوارهای پیرامونی و پشت بام در معرض هوای بیرون قرار دارند و از این رو میتوانند به راحتی سرما و گرما را منتقل نمایند. برای این منظور عایقکاری حرارتی سقف پارکینگ ها نیز اهمیت بالایی دارد و باعث میشود تا انرژی تولید شده در طبقات بالایی پارکینگ به هدر نرفته و در ساختمان محبوس شود. با استفاده از ورق‌های عایق XPS می‌توان از عایق‌کاری پارکینگ نیز اطمینان حاصل کرد. بر روی سطح اولیه دیوار، ورق‌های عایق XPS با استفاده از چسب سیمانی نصب شده و بر روی آن پوشش نهایی سیمانی قرار می‌گیرد. 

با این کار نه تنها هزینه زیادی در موقع ساخت صورت نپذیرفته است بلکه با بهینه و مناسبترین قیمت، پارکینگ ساختمان نیز به درستی و با کیفیت بالا عایقکاری شده است. در عکس زیر لایه های تشکیل دهنده عایقکاری دیواره های پارکینگ نمایش داده شده است. بدیهی است که این جزییات فقط به صورت کلی نمایش داده شده و با توجه به پروژه، مصالح استفاده شده و دیگر عوامل، جزییات این عایقکاری ممکن است دستخوش تغییر شود.

 

عایق سقف و دیوار پارکینگ - لایه ها

عایقکاری پارکینگ از این جهت دارای اهمیت است که در مقدار مصرف کل انرژی ساختمان تاثیر مهمی دارد. این از آن جهت است که انرژی تولید شده در ساختمان به راحتی از کف و از سقف و دیواره های پارکینگ هدر میرود. عایقکاری صحیح پارکینگ نه تنها از هدر رفتن این مقدار انرژی جلوگیری میکند بلکه از نفوذ رطوبت نیز به آن قسمت جلوگیری میکند.

آدرس دفتر مرکزی
تهران ، خیابان شریعتی
میرداماد

 
ساعت کار
شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 16:30
پنجشنبه 9 الی 13